Duben 2011

Greg a Manny

29. dubna 2011 v 19:28 Rodina Grega Heffleyho
Tohle je Greg a Manny. Jsou sourozenci. Greg Mannyho nesnáší, protože Manny dostane od rodičů vždycky co chce.
denik-maleho-poseroutky.blog.cz

1. malá soutěž - KONEC

28. dubna 2011 v 19:00 Soutěže
denik-maleho-poseroutky.blog.cz
Otázka: Kdo nakreslil tenhle obrázek?
a) Greg
b) Rodrick
c) Manny
Cena: Diplomy
Vyhodnocení: nejdříve 1.května 2011

Greg a jeho táta

28. dubna 2011 v 18:24 Obrázky
Tak tohle je Greg a jeho táta. Gregův táta chce aby z něj byl sportovec, ale Greg radši hraje videohry, takže nemají zrovna nejlepší vztah.
denik-maleho-poseroutky.blog.cz

Fotka deníků poseroutky

28. dubna 2011 v 17:12 Fotky
Tak tady jsou všechny (zatím) vyšlé knihy o poseroutkovi - kromě vlastního deníku (tady)
denik-maleho-poseroutky.blog.cz
Fotka je moje ;)

Deník malého poseroutky: Psí život (žlutá)

27. dubna 2011 v 18:42 Knížky malého poseroutky

4.díl

Deník malého poseroutky - Psí život
Nenechte si ujít další báječné pokračování zápisků úžasného Grega Heffleyho! Jsou letní prázdniny - počasí je skvělé a všechny děti si užívají venku. Tak kde vězí Greg Heffley? Je zalezlý doma a za zataženými závěsy hraje videohry. A moc si tuhle svoji verzi léta užívá - žádné povinnosti, žádná pravidla. Ovšem Gregova máma má očividně jinou představu o ideálním létě... plnou venkovních aktivit, které rodinu "udržují pohromadě".

Můj vlastní deník malého poseroutky

26. dubna 2011 v 18:57 Knížky malého poseroutky

Speciál

Můj vlastní Deník malého poseroutky
Všichni Gregovi fanoušci pozor! Každý teď může psát jako malý poseroutka! Tenhle "Deník" založený na slavných zápiscích Grega Heffleyho vám umožní vyjádřit se svým vlastním způsobem! Co nejlepšího se vám kdy zdálo? Jaké nejhnusnější jídlo jste jedli? Nejtajnější tajemství, co jste zaslechli? Do jakého nejnemožnějšího průšvihu jste se kdy dostali, aniž by to byla vaše vina? Odpovědi na všechny tyhle otázky a na spoustu dalších můžete zaznamenat do téhle knížky.

Deník malého poseroutky: Poslední kapka (zelená)

26. dubna 2011 v 18:55 Knížky malého poseroutky

3.díl

Deník malého poseroutky Poslední kapka
Řekněme si to na rovinu: Greg se nikdy nezmění. Někdo by to ale měl vysvětlit jeho otci. Ten si stále myslí, že ještě může svého syna vychovat a udělat z něj opravdového muže. Proto se taky horlivě snaží najít pro něj tu nejvhodnější "chlapáckou" činnost. Greg se ale pokaždé ze všeho vykroutí. Jenže když mu táta pohrozí vojenskou školou, je Gregovi jasné, že teď ho musí napadnout něco fakt dobrýho... A díky jeho trapasu se mu to povedlo :-)

Deník malého poseroutky: Rodrick je king (modrá)

26. dubna 2011 v 18:52 Knížky malého poseroutky

2.díl

Léto skončilo a Greg je vlastně docela rád. A ani se ho neptejte, co dělal o prázdninách, protože o tom fakt netouží mluvit... nejradši by zkrátka s novým školním rokem na všechno zapomněl, obzvláště na JEDNU trapnou událost... Nejhorší na tom je, že jeho starší bratr Rodrick VÍ, co se stalo, a Grega stojí obrovské úsilí, aby své tajemství udržel pod pokličkou. Ale nakonec to stejně praskne... I když bude Greg nakonec rád, že to prasklo :-)


Deník malého poseroutky (červená)

26. dubna 2011 v 18:50 Knížky malého poseroutky

1.díl

Deník malého poseroutky
Když je vám tak jedenáct, může to být fakt opruz. A nikdo to neví líp než Greg Heffley, protože se najednou ocitl na víceletém gymplu, kde malí poseroutkové, jako je on, naráží každý den na chodbách do kluků, kteří jsou větší, silnější a holit by se mohli dvakrát denně. Deník malého poseroutky není jen tak obyčejný deníček. Greg tenhle sešit dostal od mámy. A to přesto, že deníky jsou přece jenom pro holky! Takže si nemyslete, že to bude nějaké "milý deníčku" tohle a "milý deníčku" támhleto. Navíc tohle vlastně není deník, to jsou ZÁPISKY. Greg si prostě zapisuje a čmárá obrázky ke všemu, co se kolem něj děje. Píše o svém otravném starším bráchovi, o potrhlém kamarádu Rowleym, o každodenním boji o přežití ve škole, o jednom fakt děsivém domě hrůzy, o kreslení komiksů pro školní časopis a taky o Sejru... Jeff Kinney, autor a ilustrátor v jedné osobě, vytvořil hrdinu, který sice vypadá trochu neobvykle, ale na druhou stranu je to vlastně úplně normální puberťák. Jako třeba ty :-)

Vítej

26. dubna 2011 v 18:16 Blog

Vítej na blogu věnovaný úžasné knize DENÍK MALÉHO POSEROUTKY !